Prowadzę swoją autorską pracownię nieprzerwanie od 2008r. Od wielu lat współpracuję z gronem wspaniałych projektantów. Przez pracownię przewinęło się wielu zdolnych architektów, którzy tworzą swoje realizacje na całym świecie. Miałam okazję projektowania dużych obiektów użyteczności publicznej takich jak- hale sportowe, centra handlowe i kulturalne oraz architekturę mieszkaniową, jednak największą satysfakcję sprawia mi projektowanie domów jednorodzinnych. Kontakt ze świadomymi Inwestorami, wcielanie w życie ich marzeń – od wyszukiwania działki, poprzez koncepcję, projekty budowlane, wykonawcze oraz projekty wnętrz a czasem nawet ogrodów – to niesamowita przygoda i przyjemność.
Serdecznie dziękuję moim Klientom za zaufanie i zapraszam do współpracy.

Ewa Surowiecka

Mieszkam już w domu zaprojektowanym prze Panią Ewę już 4 lata. Każdy mój gość jest zachwycony rozwiązaniami, które zostały zaimplementowane. Działka trudna - bardzo wąska. Jeszcze raz dziękuję za okazane zrozumienie moich potrzeb co odzwierciedliło się w projekcie!

Iwona Kuleszczyk klient

Mieszkamy już w naszym domu 3 lata i dosłownie nic a nic nie zmienilibyśmy. Projekt domu na najwyższym poziomie. Pełna funkcjonalność , zero błędow architektonicznych. Kontakt z Panią Ewa był zawsze bardzo dobry i do dziś chętnie odpowiada i pomaga kiedy jest potrzebna. Rzetelna i sumienną osoba ! Bardzo dziękujemy 😉

Joanna Joga Blonka klient

Miałem napisać tę recenzję zaraz po przeprowadzce do naszego nowego mieszkania ale jednak chcieliśmy pomieszkać jakiś czas, żeby sprawdzić jak rzeczywistość zweryfikuje projekt. Mieszkamy już od pond roku w zaprojektowanym przez Panią Ewę mieszkaniu i przyznaję, że mieszka się znakomicie! Jak się okazuje zmiany wprowadzone jeszcze na etapie korekty rozkładu pomieszczeń były bardzo trafne. Dobór materiałów, dobór kolorów, to wszystko również "zagrało" idealnie. Pani Ewo, bardzo dziękujemy za przygotowanie i pomoc w realizacji projektu naszego mieszkania!

Adam Markowski klient

Po pierwszym spotkaniu nie szukaliśmy już innego architekta 🙂 Szczerze polecam - zwłaszcza osobom, które wahają się między projektem gotowym, a indywidualnym. Również mieliśmy ten dylemat, jednak z dzisiejszej perspektywy nie żałujemy - i mamy projekt w 100% zgodny z naszymi oczekiwaniami. Pani Ewa działa szybko i profesjonalnie, wszystko konsultuje na bieżąco, ma poczucie estetyki i dobrego smaku, wiedzę o nowoczesnych rozwiązaniach i materiałach, potrafi doradzić i zwrócić uwagę na detale wcześniej przez nas niedostrzegane.. a do tego jest przesympatyczną osobą, dzięki czemu cały proces projektowania domu i każde spotkanie były dla nas ogromną przyjemnością 🙂

Tomek Kurowski klient

Nasza przygoda z p . Ewą zaczeła się od tego , że zobaczylismy fajny dom w naszej miejscowości , podeszliśmy do włascicieli i dali nam kontakt . Sami byli zadowoleni ze współpracy . Od pół roku mieszkamy już w naszym nowym domku zaprojektowanym w całości przez p . Ewę . Teraz widzimy i doceniamy projekt indywidualny ! To jest najważniejsze budując dom. Wewnątrz również pomagała nam p . Ewa. Współpraca układała nam się bardzo dobrze. Polecamy !!!

Artur Paziewski klient

Pani Ewa Bryniak - to architekt, który pozostaje z inwestorami przez cały okres budowy. Od powstania projektu - kiedy to wykazuje się niewysłowioną cierpliwością i uwagą w przetwarzaniu naszych pomysłów w projekt domu. Poprzez dosłownie "załatwianie" wszelakich pozwoleń w niezliczonych urzędach. Na koniec bez skargi, w ekspresowym tempie i na czas - wykonuje projekty zamienne, umożliwiając zakończenie budowy. Pani Ewo serdecznie dziękujemy! Następny dom na pewno z Panią! I na pewno poza projektem budowlanym - zamęczymy Panią projektami wykonawczymi wnętrz. Serdecznie pozdrawiam.

Joanna Wacławik klient

Współpraca z Panią Ewą była rewelacyjna! Spełniła nasze wszystkie oczekiwania co do projektu domu. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Polecam wszystkim !

Anna Kurpińska klient

Doskonały architekt z dużym doświadczeniem. Byłem zaskoczony i to bardzo miło projektem. Rewelacyjnie krótki czas wykonania zlecenia. Sumienna i transparentna usługa.

Mariusz Ociesa klient